SONUC

Sponsor Reklam

 

Aramıs oldugunuz basvuru numarasına dair bugun için listede bulunmamak dasınız Arama listesi her gün 00:00-01:00 / 12:00-13-:00 arası güncellenmektedir. tekrar sitemizi ziyaret ederek numaranızı arayın.

Yukarıda bulunan WhatsApp Grup linkine tıklayarak grup ‘ a girebilir kafanıza takılan soruları sorabilirsiniz.

Arama listenizde numaram çıktı şimdi ne olacak

Sponsor Reklam

Listede numaranızın çıkar ise yarışma programı tarafından en geç 15 gün içerisinde aranmaktasınız , lütfen sabırla bekleyiniz.

Ne zaman saat kaçta ararlar telefon basındamı sitresli saatler geçirecekmiyiz.

Ön mülakat ‘a çağrılacak adaylar 09:00-16:30 saatleri arasında Pazartesi-Cuma aralıgında  aranmaktadır , bu saatler dısında arama yapıldıgı görülmemiştir.

Basvuruyu yaptım 6 ay -1 seneden uzun süredir aranmadım ne yapmalıyım.?

Burada bulunan linke tıklayarak başvurunuzu güncelleyebilirsiniz.

Arama Listesi hangi sıklıkla güncellenmektedir.?Arama listesi her gün 00:00-01:00 / 12:00-13-:00 arası güncellenmektedir.

Degerli Ziyaretcimiz sizlere bir kaç konuda bilgi vermek ve destek olmak adına bu yazı dizisini yayınlamaktayım.

Neden listeleri yayınlanmıyor.?

Artık liste yayınlanmakatadır , turkuaz medya tarafından paylaşılan görsel yazılı , fikri ürünlerin kaynak gösterilse dahi 3.bir mecrada yayınlanması yasak ve yasal olmadığından , yayınlayan bir çok web sitesinin ihtar verilmeden mahkeme yolu ile kapatılmasından sonra böyle bir karar almış bulunmaktayız.

Arama Ekranı nedir nasıl arama yapacagım.

Hemen yukarıda bulunan aşağıda örnek görseli mevcut arama kutusuna tıklayarak size verilen başvuru numarası girip arama butonuna tıklayınız açılan sayfada eger ogun listede var iseniz , sizi tebrik eden bir mesaj ile karşılacaksınız.

Eger listede numaranız çıkmaz ise üzülmeyin bizlere destek olmayı ve her gün sitemizde arama yapmaya devam edebilirsiniz