Güven Bana Yarışması Başvuru Takip

[yasr_overall_rating]

[yasr_overall_rating size=”medium”]

Güven Bana Başvuru Formu ve Katılım Şartları 2019

Müge Anlı ile Tatlı Sert gündüz programının ünlü sunucusu şimdide bir yarışma programı ile sevenlerinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Sunduğu gündüz programı ile Türkiye’nin en ünlü sunucu gazetecilerinden birsi olan Müge Anlı, herkesin güvenini de kazanmıştı. Yeni yayınlanacak olan yarışma programının da en önemli özelliği yarışmacıların birbirine güven duyması olacak. Merak edilen sorularının cevaplarını yazımızda bulacaksınız.

Güven Bana Yarışmasına Nasıl Başvuru Yapılır?

Müge Anlı’nın sunacak olduğu Güven Bana yarışması, 2 adet koltukta 2 adet birbirlerini tanımayan yarışmacıların birbirlerine güven duyarak ilerlemesi formatına dayanıyor. Yarışmanın büyük ödülü ise 1 milyon TL olacak. Yarışmacılar kendilerine sunulan soruları tek tek bilerek kasaya para biriktiyor. Daha sonra koltuklar köşeye çekiliyor ve her soru ile adım adım sunucuya doğru ilerleyerek para kazanmaya devam ediyor. Sıra kendine gelen yarışmacı tek başına yarışmadan çekilip tüm parayı alabiliyor ya da yarışmaya katılan rakibine güvenerek daha çok para kazanabiliyor. Yarışmaya katılabilmek için yapılması gereken ilk şey ATV sayfasına giriş yapıp Güven Bana yarışma formunu doldurduktan sonra yarışmaya iletmek. Yarışmanın sevilen diğer bir özelliği ise aileniz ile birlikte katılabiliyor olmanız.

Güven Bana Yarışması Başvuru Numarası

Güven Bana yarışmasına başvuru yaptığınız zaman size başvuru numarası verilmektedir ve güven bana yarışması başvuru no sorgulama ekranı bulunmaktadır. Bu sayede başvuranlar belirli sıralar halinde yarışmaya hak kazanırlar. Bunun için de başvuru yapmakta geç kalmamanın önemli bir etkisi var. Yarışmaya katıldığınız başvuru numarası sayesinde sistem üzerinden numaranızı takip edebiliyorsunuz. Yarışmaya gelmeyecek olanlar için ise sıranız bir öne alınabiliyor.

Müge Anlı Güven Bana Yarışması

Yarışmada rakibinize güven duyduğunuzda ve birlikte hareket ettiğinizde 1 Milyon TL’ye kadar kazanma hakkınız oluyor. Yarışma için doldurulan güven bana yarışması başvuru formunda size ait bilgiler, telefon numarası, bulunduğunuz yerin ya da size ulaşılabilecek bir adres bilgisi içeren soruları doldurmanız gerekiyor. Ayrıca sizi daha yakından tanıyıp ona göre soru tarzını sorabilmek için hoşlandığınız hobileriniz, yapmaktan mutlu olduğunuz şeyler, ilgi alanlarınız, sosyal hayatınızda yapmaktan zevk aldığınız şeylerin bilgisi de isteniyor.

Bu bilgilere ek olarak daha önce yurt dışına çıktıysanız nerelere gittiğiniz, okuduğunuz kitaplar ve konuları, hangi yabancı dilleri bildiğiniz, hangi tarz filmler sevdiğiniz ve hangi tarz müzik dinlemekten hoşlandığınız sorulmakta ve hangi TV programlarını izlemekten zevk aldığınız hakkında bilgiler istenmektedir. Formu doldururken yanlış bilgi vermeniz ve kendiniz hakkında yanlış olan şeyler yazdığınızda başvuru formu otomatik olarak iptal edilir. Bu yüzden bilgilerin düzenli bir şekilde yazılmasına önem göstermelisiniz.

Güven Bana Yarışması Nasıl ve Nereden Yapılıyor?

Arama motorundan ATV güven bana yarışması başvurusu nasıl yapılır diye merak ediyorsanız, güven Bana yarışması, ATV ekranlarında yer alacağı için ATV kanalına ait olan internet sitesinden resmi sayfasına giriş yapınız. Daha sonra programlar kısmından Güven Bana yarışmasına giriş yapmanız gerekiyor. Giriş yaptığınız sayfada başvuru koşulları ve başvuru formu yer almaktadır ve güven bana ATV başvuru formu doldur kısmına tıklanır. Yarışma başvuru koşullarını dikkatlice okuduktan sonra başvuru formuna tıklamanız gerekiyor. Ardından formu dikkatlice doldurup, kişisel bilgileriniz düzenli bir şekilde girmeniz gerekiyor. Yanlış bilgi verilen başvuru formları dikkate alınmayacaktır. Yarışma formunu doldurduktan sonra kontrol etmelisiniz. Her şey doğru ise formu siteye yüklemeniz ve formu onaylamanız gerekmektedir. Bu işlemden sonra Güven Bana yarışması için başvurunuz tamamlanmış olmaktadır.

Güven Bana Yarışması Başvuru Takip

Güven Bana yarışmasına başvuru yaptığınızda belirli bir sıraya göre yarışamaya katılma hakkına sahip olacaksınız. Formunuz onaylandığınızda ise sistemden size dönüş yapılmaktadır ve size ait numara verilmektedir. Bu numara sayesinde sistem üzerinden giriş yaparak güven bana yarışması başvuru öğrenme kısmından yeterli bilgiye sahip olabilirsiniz.

 


Bir cevap yazın