ILETISIM-REKLAM

Merhaba ;

 

E-posta: [email protected]

Reklam ve Projelendirme: [email protected]

www.kimmilyoner.com‘daki reklam seçeneklerini görmek ve reklam vermek için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

“ILETISIM-REKLAM” üzerine 22 yorum.

  1. Ben iki yıl önce basvurmustum ve kayıtlı olan epostam ile numarami değiştirdim başvurumu takip edemiyorum yardımcı olabilir misiniz

  2. Her gün siteyi ve sorgulamayı katip etmeye çalışıyorum fakat bir gün bakmazsan ve o gün kabul edilmişsem ertesi gün kontrol ettiğimde olumlu cevabı görebilir miyim yani aramada sadece o tarihe ait cevaplarmı var?

  3. 2 seneden fazla oldu başvuru yapalı.henüz hiçbir haber gelmedi.bugün tekrar yapmak istedim.başvurunuz var diye sistem kabul etmedi.başvurum varsa niçin olumlu veya olumsuz bilgi verilmedi.yardımcı olurmusunuz.

  4. Kim milyoner olmak ister başvurumu güncelledim. Fakat ben tekerlekli sandalye kullanıyorum. Engelliyim. Benim durumu.da olanların başvurusunun kabulü mümkün mü. Kaçırmadan izlemeye çalışıyorum yarışmamızı. Fakat sandalyede birine hiç denk gelmedim. Cevaplarsanız memnun olurum.

  5. Şu 30 bin lira kazanan antepli yarişmaciyi biraz daha uzatsaydiniz olmazmiydi ya.45 dakka surdu.o bicimsiz gulmelerinden ve agiz kalabaligindan baska bi ozelligi olmayan boyle adamlari sunucudan istirhamimiz fazla uzatmamasi.gercektende sıktı artik.

  6. Daha önceki dönemlerde çeşitli kesimlerden yarışmacılar katılıyordu(pazarciteyze köylü ev hanımı gibi)yineolsadahabirilgicekerdiheporenciagirlikliilksorudaelenenogrencilervarolucaktaamacesitlikesimlerdenyarismacilarinolmasidahadaguzelolurdiyedusunuyorum

  7. başvuruyorsun sonra işin yoksa takip et resmi sitede doğru düzgün arama butonu link yok. yıllar önce yaptık başvuru ama enteresandır 3 gün önce başvuran insan yarışmaya çıkıyor. ne kadar dürüst bir yarışma programı sorulamak gerek artık

  8. çok uzun zaman önce muracaat ettim.su ana kadar hıcbır sonuç alamadım.lutfen tekrar muracaatımı sisteme sokup magduriyeti gidermenizi saygılarımla arz ederım.halil sedat tekin.izmir.telno:0531 9061663 olarak degistı.lutfen kayıttaki telefon nomu degıştırınız.saygılarımla.

Bir cevap yazın