Kim Milyoner Olmak İster 802.bölüm 09.02.2019

Kim Milyoner Olmak İster 802.bölüm 09.02.2019

https://youtu.be/Ru_p9un94JQ

https://www.atv.com.tr/webtv/kim-milyoner-olmak-ister/bolum/802?id=c17d5328-20fa-4a84-a64c-cb39028a5dc6

Kim Milyoner Olmak İster Başvuru

Kim milyoner olmak ister yarışmasına katılmak isteyen milyonlarca kişi var. Bu kişiler Türk vatandaşları olduğu gibi yurtdışından kişiler de olabiliyor. Program yoğun bir izleyici kitlesine sahip. Programı izleyen birçok kişi kim milyoner olmak ister başvuru nasıl yapılır konusunda araştırma yapıyor. Kim milyoner olmak ister yarışmasına başvurular internet ortamından yapılıyor.

Basvuru yaptım durumu nedir.?

[button color=”green” size=”medium” link=”https://www.kimmilyoner.com/basvuru-sorgulama/” icon=”” target=”false”]SORGULA[/button]


Facebook Sayfamızı takip edebilir , Yorumlara katılarak sorularınızı sorabilirsiniz.

Ben ne zaman çağrılacagım hep memur mühendis doktor yarısmaya çıkıyor.?

Basvuruyu yaptım 11 ay -1 seneden uzun süredir aranmadım ne yapmalıyım.?

Kim Milyoner Olmak İster Yarışmasına Çağrılmayanlar

Yarışmaya başvuruda bulunduğu ve uzun bir süre geçmesine rağmen yarışmaya çağrılmayan katılımcılar kim milyoner olmak ister başvuru takibi yapabiliyor. Bu işlem için internet sitesinden veya Whatsapp üzerinden güncelleme işlemi yapılabiliyor. Yarışmaya katılıp para kazanmak isteyen kişiler programı izlediklerinde “ben ne zaman yarışmacı olacağım” konusunda hayıflanıyorlar. Bu konu ise tamamen program yapımcılarının inisiyatifinde olan bir konuyu oluşturuyor.

Yarışmanın televizyonda yayınlanmasının tek sebebi kişilere para kazandırmak olmadığından reytingleri de yüksekte tutmak için programa zaman zaman ilginç katılımcılar da davet ediliyor. Sadece paraya ihtiyacı olanlar için değil tüm kitlelere hitap etmesi sağlanıyor. Kim milyoner olmak ister programına katılıp para ödülü kazanan yarışmacılar ise kazandıkları paranın ne zaman ödeneceği hakkında bilgi sahibi olmak istiyor. Yarışmaya katılıp kazandıkları paranın yazılı olduğu çeki alanlar ise ödüllerini 6 ay ile 12 ay arasında alabiliyorlar.

 

 


Bir cevap yazın