Kim Milyoner Olmak İster Başvuru Sonuçları

         kimmilyoner olmak ister başvuru takip , başvuru sorgulama==========SONUÇ AŞAĞIDADIR===========

[yasr_visitor_multiset setid=0]

Kimmilyoner olmak ister mülakat adayları aşağıdaki gibidir.

kimmilyoner olmak ister mülakata hak kazananlar

kimmilyoner olmak ister başvuru takip , başvuru sorgulama

Devamı aşağıdadır

Devamı aşağıdadır

 

 

Ne zaman saat kaçta ararlar telefon basındamı sitresli saatler geçirecekmiyiz.

Ön mülakat ‘a çağrılacak adaylar 09:00-16:30 saatleri arasında Pazartesi-Cuma aralıgında  aranmaktadır , bu saatler dısında arama yapıldıgı görülmemiştir.

Basvuruyu yaptım 6 ay -1 seneden uzun süredir aranmadım ne yapmalıyım.?

Burada bulunan linke tıklayarak başvurunuzu güncelleyebilirsiniz.

Benim Müsabakaya katılıp o parayı kazanmaya ihtiyacım var ne yapmalıyım .?

Unutmayınki bu bir Müsabaka programı ve 2M üzerinde bir başvuru alan program , herkesin yarışamayacagı aşikar , herkes in paraya ihtiyacı bir şekilde var sabredip bekleyeceksiniz.

Yarışmaya katıldım bir miktar para kazandım ne zaman elime geçer.?

bilinene göre 9 ay sonrasında para hesabınıza yatmaktadır.

Arama Listesi hangi sıklıkla güncellenmektedir.?Arama listesi her gün 00:00-01:00 / 12:00-13-:00 arası güncellenmektedir.

Neden listeleri yayınlanmıyor.?

Eger listede numaranız çıkmaz ise üzülmeyin bizlere destek olmayı ve her gün sitemizde arama yapmaya devam edebilirsiniz


kimmilyoner olmak ister başvuru takip , başvuru sorgulama

www.kimmilyoner.com ’un Turkuvaz Medya ile bağı bulunmamaktadır ve sadece bilgilendirme amaçlı oluşturulmuştur. Katılım şartları değişebilir, güncellenebilir. Bu nedenle burada yazan yazıları ve içerikleri ATV’nin kendi web sitesi üzerinden ya da ATV iletişim bilgileri üzerinden teyit etmenizi tavsiye ederiz.

 

=========================================================================

Ekim 2019 Kim milyoner olmak ister başvuru sonuçları

Kim Milyoner Olmak İster Başvuru ve Katılım Şartları 2019

Ülkemizin en çok kazanç sağlayan yarışmalarından birisi olan Kim Milyoner Olmak İster isimli yarışma birçok kişinin hayallerini süslüyor. Kısa yoldan bilgisi ve kültürü ile para kazanmak isteyen kişilerin çokça tercih ettiği yarışmalardan birisi olan Kim Milyoner Olmak İster yarışması, ATV ekranlarında gerçekleştirilen bir yarışma programıdır. Yaklaşık olarak on yılı aşkın bir süredir hız kesmeden ödül dağıtmaya devam eden yarışma programı, ülkemizin en çok ödül veren ve en çok izlenilen programlarından birisidir.

Murat Yıldırım’ın sunumuyla başlayan yarışmada yarışmacılara toplamda 12 soru soruluyor ve 3 joker hakkı tanınıyor. Yarışmacının ikinci baraj sorusunu geçmesi halinde ise kullanıcının hesabına bir joker daha tanımlanıyor. Kim Milyoner Olmak İster sorular yarışmacılara eğlence dolu anlar yaşatsa da kimi zaman oldukça gergin ve heyecan dolu anlar yaşanmasına sebebiyet verebiliyor. Sizler de bilginize güveniyor ve sahip olduğunuz entelektüel bilgi birikimi ile Kim Milyoner Olmak İster adlı yarışmadan büyük ödülü kazanacağına inanıyorsanız Kim Milyoner Olmak İster başvuru formunu doldurabilirsiniz.

Kim Milyoner Olmak İster Başvurusu Nasıl Yapılır?

Türkiye’nin en fazla kazandıran yarışması unvanını yıllardır elinden bırakmayan Kim Milyoner Olmak İster yarışmasına katılım sağlamak için bir kaç başvuru adımını yerine getirmeniz gerekiyor. Öncelikli olarak başvuru yöntemi olarak iki yol bulunuyor. Bunlardan birincisi Kim Milyoner Olmak İster resmi internet adresi üzerinden başvuru formu ile yapılan yöntemdir. İkincisi ise Whatsapp başvuru hattı üzerinden yapılan başvurulardır. İlk olarak internet sitesi üzerinden Kim Milyoner Olmak İster kesin başvuru yapmak için ilgili web adresinde yer alan başvuru formunu eksiksiz ve yanlışsız bir şekilde doldurmanız gerekiyor. Yanlış ya da eksik verilen bilgilerle yapılan başvurular geçersiz sayılmaktadır. Başvuru sonrasında Kim Milyoner Olmak İster başvuru takip işlemlerini gerçekleştirmek için, resmi internet sitesinde yer alan sorgula sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kim Milyoner Olmak İster Başvuru Sonuçları Nasıl Öğrenilir?

Basvuru yaptım durumu nedir.?

Yarışmaya başvuru işlemini gerçekleştirdikten sonra size verilen Kim Milyoner Olmak İster başvuru numarası üzerinden başvuru sonuçlarınızı düzenli olarak kontrol edebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey; Kim Milyoner Olmak İster resmi internet sayfasında yer alan başvuru sorgula butonuna tıklamak ve karşınıza çıkan ekranda yer alan kutucuğa sizlere verilen başvuru numarasını girmektir. Bu süreçte yalnızca olumlu bir geri bildirim almanız durumunda bilgilendirilme yapılacağını kesinlikle unutmayın. Öte yandan başvuru sonucunuzu öğrenmenin bir başka yolu ise Kim Milyoner İster iletişim numaraları yöntemidir. İletişim numaraları üzerinden de başvuru sorgulamasını gerçekleştirebilir, bununda ötesinde yarışma hakkında merak ettiğiniz soruların yanıtını da bulabilirsiniz.

Kim Milyoner Olmak İster Nasıl Başvuru Nasıl Yapılır?

Kim Milyoner Olmak İster yarışmasına başvuru yapma konusunda bilgi sahibi değilseniz endişelenmenize gerek yok. Kim Milyoner Olmak İster başvuru nasıl yapılır sorusunun yanıtını merak ediyorsanız yazının devamını okuyabilirsiniz. Belirtildiği üzere Kim Milyoner Olmak İster isimli yarışmaya katılım sağlamak için iki yöntem mevcuttur. Bunlardan biri Whatsapp yöntemi ile başvuru yapmak iken diğeriyse resmi internet sayfasında yer alan başvuru formunu doldurmaktır. Whatsapp yolu ile başvuru gerçekleştirmek isteyen yarışmacılar öncelikli olarak kendisini tanıtan kısa bir video çekmelidir. Sonrasında ise oluşturdukları başvuru videosunu video.tc isimli adrese yüklemeli ve videoyu 0553 043 43 43 Kim Milyoner Olmak İster iletişim hattında göndermelidir. Başvuru sonrasında Kim Milyoner Olmak İster yarışma çağrılmayanlar yeniden bir başvuru videosu hazırlayarak yarışma katılma hakkına sahiptirler.

Kim Milyoner Olmak İster Çıkmış Sorular

Kim Milyoner Olmak İster yarışmasına hazırlık yapmak ve ne tarzda soruların sorulduğunu görmek istiyorsanız, internet üzerinden yapabileceğiniz küçük bir araştırma ile Kim Milyoner Olmak İster yarışmasında geçmişten günümüze kadar hangi soruların sorulduğunu cevapları ile birlikte görme şansı elde edebilirsiniz. Kim Milyoner Olmak İster yarışmasında yarışmacılara yöneltilen soruların konuları genelde; tarih, coğrafya, genel kültür, bilim, sağlık ve teknoloji gibi konular oluyor. Bu sebeple Kim Milyoner Olmak İster yarışma programına hazırlık yaparken konu çalışma ağırlığınızı belirtilen konulara vermeniz size avantaj getirecektir. Kim Milyoner Olmak İster adlı yarışmada katılımcılara yöneltilen soruların zorluk derecesi kolaydan zora doğrudur. Ayrıca yarışmada 2 adet baraj sorusu bulunuyor. Baraj sorularını doğru yanıtlayan yarışmacılar Kim Milyoner Olmak İster adlı yarışmadan mutlaka kazanç sağlıyor. Sizler de bu zamana kadar Kim Milyoner Olmak İster yarışma tarihinde sorulan soruları inceleyerek, karşınıza çıkabilecek soru kalıpları hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Kim Milyoner Olmak İster Son Bölüm

Kim Milyoner Olmak İster yarışmasının son bölümünde ilkler yaşandı. Yarışmaya katılan Arda Ayten isimli yarışmacı ilk 11 soruya doğru yanıt vererek 1 milyon değerindeki soruyu görmeye hak kazandı. Yarışma tarihinde oldukça nadir yaşanan bu olayda sunucu Murat Yıldırım, yarışmacı Arda Ayten’i başarısından dolayı tebrik etti. İzleyicilerin ve seyircilerin de merakla izlediği bir bölümle karşımıza gelen Kim Milyoner Olmak İster yarışmasının son bölümü heyecanın tavan yaptığı bir bölüm oldu. Sakinliği ve mütevazi kişiliği ile izleyicilerin sempatisini kazanan yarışmacı Arda Ayten, yarışma başında gözünün kara olduğunu ve yarışmanın sonuna kadar gideceğini iddia etmişti ve öyle de oldu. Arda Ayten son soruya geldiğinde ise yarışmanın bitiş müziği çaldı. Arda Ayten bir sonraki bölümde Kim Milyoner Olmak İster yarışmasında olmaya devam edecek.

Kim Milyoner Olmak İster Başvuru Numarası Öğrenme

Kim Milyoner Olmak İster başvuru numarası öğrenme için yapmanız gereken başvuru formunda size yöneltilen numarayı kaydetmektir. Bu numara yarışmacının başvuru numarası olarak isimlendiriliyor. Dolayısıyla başvuru süreci boyunca sonuç sorgulamalarını bu numara ile gerçekleştirebilirsiniz. Başvuru numaranızı kaybetmeniz ya da kaydetmemeniz durumunda iletişim numaraları üzerinden Kim Milyoner Olmak İster yetkilileri ile görüşme sağlayabilir, başvuru numaranızı öğrenebilirsiniz. Yarışmada izleyiciler tarafından merak edilen bir diğer soru ise; Kim Milyoner Olmak İster de parayı ne zaman veriyorlar sorusudur. Yarışmaya katılanlar ve ödül alanlardan alınan bilgilere göre elbette ki kazananlara bir ödeme yapılıyor. Ancak ödül almaya hak kazanan kişilere ödemeler; 6 ay ile 12 ay arasında bir süreçte gerçekleşiyor.

Kim Milyoner Olmak İster Whatsapp Başvuru Hattı

Kim Milyoner Olmak İster adlı yarışmaya başvuru yapabilmenin bir diğer yöntemi ise Kim Milyoner Olmak İster Whatsapp başvuru hattı numarasıdır. Sizler de bu yol üzerinden kolay bir şekilde başvuru sürecini tamamlayabilirsiniz. Yarışmaya katılım sağlayan pek çok yarışmacıdan alınan bilgilere göre; Kim Milyoner Olmak İster yarışmasında katılımcı olarak yer almanın en etkili yöntemi; Whatsapp başvuru hattı ile yapılan başvurulardır.

Whatsapp başvuru hattı üzerinden başvuru yapabilmek için öncelikli olarak kendinizi kısaca tanıttığınız bir video hazırlamanız gerekiyor. Hazırladığınız videoda yer verebileceğiniz bilgiler; adınız, soy isminiz, mesleğiniz, yaşınız, mezun olduğunuz okul, memleketiniz, yaşadığınız yer, iş ya da cep numaranız, hangi konulara ilgi duyduğunuz, hobileriniz, ebeveynlerinizin meslekleri, dinlediğiniz müzik türleri, okumuş olduğunuz dergi ve gazeteler, kardeşiniz var mı, çocuğunuz var mı, en beğendiğiniz üç kitap adı, favori olarak nitelendirilebilecek 3 film, konuşabildiğiniz lisanlar, yurt dışı seyahati gerçekleştirip gerçekleştirmediğiniz, e posta adresi, bir milyonluk soruyu siz hazırlayacak olsaydınız hangi soruları sorardınız tarzında konular olmalıdır.

Kim Milyoner Olmak İster Başvuru Sonucu Ne Zaman Belli Olur?

Kim Milyoner Olmak İster isimli yarışma programına başvurusunu ivedi bir şekilde tamamlayan katılımcılar bir süre beklemek durumundadır. Bu süreç içerisinde Kim Milyoner Olmak İster başvuru sorgula ekranından başvurunuzun sonuçlarını takip edebilirsiniz. Ancak sorgulama ekranında olumlu bir dönüş olacaksa bilgi veriliyor. 3 ve 6 ay içerisinde herhangi bir mail ya da bildirim almazsanız, başvurunuzun olumsuz sonuçlandığının çıkarımını yapabilirsiniz. Eğer herhangi bir bildirim ya da mail almanız durumunda mülakat için çağrıldığınızı bilmeniz gerekiyor. Mülakattan sonraki süreçte Kim Milyoner Olmak İster başvuru sonuçları; olumlu da olsa olumsuz da olsa maksimum 3 hafta içerisinde adaya bildirilmektedir.

Kim Milyoner Olmak İster Mülakat

Kim Milyoner Olmak İster yarışması başvuru süreci tamamlandıktan sonra, yetkililer tarafından yarışmacı adayları seçilmeye başlanır. Bu süreç içerisinde seçilen yarışmacı adayları mülakata çağrılır. Çoğu kişi için yarışma canlı yayın anında başlasa da durum hiç de göründüğü gibi değildir. Kim Milyoner Olmak İster adlı yarışmada yarışacak olan adaylar öncelikli olarak, yapımcı şirketin mülakatından başarı ile geçmek durumundadır. Kim Milyoner Olmak İster başvuru sorgulama işlemi gerçekleştirdikten sonra ekranda mülakata çağrıldığınız bilgisi ile karşılaşırsanız endişelenmeyin ve sakin kalmaya çalışın. Mülakat için İstanbul/Yenibostan’da bulunan ATV merkezine gitmek durumundasınız. Burada sizler gibi 25 ve 40 arasında yarışmacı adayları bulunuyor. Yarışmacı adayları maksimum 25 soruluk bir teste sokuluyor. Sonrasında ise başarı ortalamasının üzerinde sonuç alan yarışmacı adayları kısa bir mülakata daha sokuluyor.

 


Bir cevap yazın