Kim Milyoner Olmak İster Başvuru Sonuçları

Kim Milyoner Olmak İster Başvuru

Kim milyoner olmak ister yarışmasına katılmak isteyen milyonlarca kişi var. Bu kişiler Türk vatandaşları olduğu gibi yurtdışından kişiler de olabiliyor. Program yoğun bir izleyici kitlesine sahip. Programı izleyen birçok kişi kim milyoner olmak ister başvuru nasıl yapılır konusunda araştırma yapıyor. Kim milyoner olmak ister yarışmasına başvurular internet ortamından yapılıyor. Başvuruda kişisel bilgiler, ilgi alanları, kim milyoner olmak ister yarışmasındaki hedefiniz nedir ve ilginç tarzda sorular soruluyor.

Kim Milyoner Olmak İster Başvurusu Nasıl Yapılır?

Bilgi yarışmaları alanında izleyicilerin en çok tercih ettiği yarışma programına katılmak için kim milyoner olmak ister nasıl yapılır konusu için internet üzerinden yarışmaya katılım formu dolduruluyor. Form üzerine katılımcıya ait bir fotoğraf bulunması şartı bulunuyor. Formdaki bilgiler eksiksiz doldurulduktan sonra form gönderildiğinde, başvuru tamamlanmış oluyor. Başvuru sonrasında site kim milyoner olmak ister başvuru no sorgulama yapılabilmesi için başvuru yapan kişiye veriliyor. Bu numara ile başvuru sorgulama yapılıyor ve başvuru yapıldığı kesinleşmiş oluyor. Sitenin başvuru ekranında numarası çıkan kişiler on beş gün içinde program yetkilileri tarafından aranıyor. Başvuru üzerinden bir yıl gibi uzun süre geçen katılımcıların, yarışmaya katılmak için tekrar başvuru yapması gerektiği de bilinen bir gerçeği oluşturuyor.

Kim Milyoner Olmak İster Yarışmasına Başvuru Güncelleme Nasıl Yapılır?

Yarışmacı olmak isteyenler bir süre sonra yarışma programından bilgi gelmediğinde kim milyoner olmak ister başvuru güncelleme işlemini yapmak için başvuru yapılan ekranın üst kısmında form güncelleme kısmından yararlanıyor. Yarışmaya başvuru yapıp da cevap alamaya kişilerin en çok merak ettiği konulardan birini de kim milyoner olmak ister başvuru güncelleme nasıl yapılır konusunda oluyor. Kişiler form güncelleme kısmından bu işlemi kolaylıkla yapabiliyor. Başvuru yapan kişilere başvuru numarası veriliyor.

Kim Milyoner İster Yarışması İletişim Numaraları

Bilgi yarışmasına katılmak için başvuru yapan kişilerin yarışma hakkında merak ettikleri konulardan birini ise kim milyoner olmak ister iletişim numaraları oluşturuyor. Kim milyoner olmak ister yarışmasının Whatsapp iletişim numarası 0553 043 43 43. Yarışmaya yarışmacı olarak katılmak isteyen kişiler Whatsapp üzerinden de başvuru yapabiliyor. Whatsapp üzerinden yarışmaya katılmak isteyen kişiler, Whatsapp’tan kendilerini tanıtan 4 dakikalık bir video göndererek başvuru yapabiliyor. Ancak kim milyoner olmak ister yarışması hakkında bilgi alınacak bir iletişim numarası hiçbir yerde ve ATV’nin sitesinde bulunmuyor.

kim milyoner olmak ister
kim milyoner olmak ister

Kim Milyoner Olmak İster Başvuru Numarası

Yarışmaya başvuru yapan kişiler başvuru sonuçlarını sorgulamak için kim milyoner olmak ister başvuru numarası alanına numaralarını girerek başvuruları hakkında bilgi alabiliyor. Bir süre önce yarışmaya başvuru yapmış olmasına rağmen, kim milyoner olmak ister başvuru numaramı kaybettim tekrar nasıl başvuruda bulunabilirim sorusunu soran kişiler whatsapp üzerinden video göndererek başvuru yapabiliyor.

KIM MILYONER OLMAK ISTER WHATSAPP BASVURU FORMU

 

Kim Milyoner İster Başvuru Sonuçları Nasıl Öğrenilir?

Ne zaman saat kaçta ararlar telefon basındamı stresli saatler geçirecek miyiz.?

Yarışmaya başvuru yapan kişiler, başvuruları üzerinden uzun süre geçtiği halde aranmadıklarında kim milyoner olmak ister başvuru sonuçları nereden açıklanıyor araştırması yapıyorlar. Başvuru sonrasında programın yapımcılarının farklı konsept ve reytinglere uygun şekilde kişileri seçmesi üzerine kişiler pazartesi ve cuma günleri saat 09:00 ile 16:30 saatleri arasında telefonla aranarak ön mülakata çağrılıyorlar.

Bu saatler haricinde genellikle arama yapılmıyor. Kim milyoner olmak ister yarışmasına başvuru yapıp, başvuruları kabul edilen adayların bu süreler içinde yarışma programı görevlileri tarafından aranıp mülakata davet ediliyorlar. Arama listeleri her gün güncelleniyor.

Basvuru yaptım durumu nedir.?

[button color=”green” size=”medium” link=”https://www.kimmilyoner.com/basvuru-sorgulama/” icon=”” target=”false”]SORGULA[/button]


Facebook Sayfamızı takip edebilir , Yorumlara katılarak sorularınızı sorabilirsiniz.

Ben ne zaman çağrılacagım hep memur mühendis doktor yarısmaya çıkıyor.?

Basvuruyu yaptım 11 ay -1 seneden uzun süredir aranmadım ne yapmalıyım.?

Kim Milyoner Olmak İster Yarışmasına Çağrılmayanlar

Yarışmaya başvuruda bulunduğu ve uzun bir süre geçmesine rağmen yarışmaya çağrılmayan katılımcılar kim milyoner olmak ister başvuru takibi yapabiliyor. Bu işlem için internet sitesinden veya Whatsapp üzerinden güncelleme işlemi yapılabiliyor. Yarışmaya katılıp para kazanmak isteyen kişiler programı izlediklerinde “ben ne zaman yarışmacı olacağım” konusunda hayıflanıyorlar. Bu konu ise tamamen program yapımcılarının inisiyatifinde olan bir konuyu oluşturuyor.

Yarışmanın televizyonda yayınlanmasının tek sebebi kişilere para kazandırmak olmadığından reytingleri de yüksekte tutmak için programa zaman zaman ilginç katılımcılar da davet ediliyor. Sadece paraya ihtiyacı olanlar için değil tüm kitlelere hitap etmesi sağlanıyor. Kim milyoner olmak ister programına katılıp para ödülü kazanan yarışmacılar ise kazandıkları paranın ne zaman ödeneceği hakkında bilgi sahibi olmak istiyor. Yarışmaya katılıp kazandıkları paranın yazılı olduğu çeki alanlar ise ödüllerini 6 ay ile 12 ay arasında alabiliyorlar.

 


Bir cevap yazın