Kim Milyoner Olmak İster Katılım Şartları

Atv’nin en çok izlenen ve kazandıran bilgi yarışması Kim Milyoner Olmak İster her hafta olduğu gibi yine izleyicisini ekrana kilitlemeye devam ediyor. Sevilen yarışmaya katılım nasıl olacağı bir hayli merak konusu olurken; katılım şartları da yine merak edilen konular arasında yer almaktadır. Kim Milyoner Olmak İster yarışmasına sizlerde katılmak istiyorsanız yazımızı okumaya devam edin, çünkü yazı da yarışmaya nasıl katılacağınız ve katılım şartları yer almaktadır.

Kim Milyoner Olmak İstere Nasıl Katılırım?

Yarışmaya katılmak için program sizlere iki şekilde ulaşım imkanı sunuyor. Bunlardan birincisi ve en önemlisi Whatsapp olurken, ikincisi ise internet üzerinden form doldurma şekline dayanmaktadır. En etkilisi hangisidir diye düşünüyorsanız; emin olun Whatsapp ile başvuru yapmak hem etkili hem de daha kısa sürede cevap almanıza vesile olmaktadır. Çünkü Kim Milyoner Olmak Whatsapp hattı ile başvuru yaptığınızda kendinize ait 1 dakikalık videoda göndereceğiniz için program yapımcıları bu videoda sizi daha kolay inceleyerek programa davet edecektir. Bu yüzden ilk tercihiniz Kim Milyoner Olmak Whatsapp hattı ile başvurmak olsun.

İnternet üzerinden de katılmak istiyorsanız yine kendinize ait bilgileri yarışma ile paylaşarak onların size geri dönüş yapmasını bekliyor olacaksınız. Yarışmaya uygun görüldüğünüz taktirde ise Kim Milyoner Olmak İster programındaki yetkililer sizi arayıp mülakatlara davet edeceklerdir. Sonrasında ise başarı durumunuza göre süreç işleyip, tüm aşamaları geçtiğinizde ise stüdyo da Kenan İmirzalıoğlu ile soru cevap şeklinde yarışacaksınız.

Kim Milyoner Olmak İster Katılım Şartları

Kim Milyoner Olmak İstere katılmak için aranılan herhangi bir şart yoktur. Kendinize güveniyor ve bilginiz ile iyi bir mebla kazanmak istiyorsanız; yarışmaya katılarak bunu gerçekleştirebilirsiniz. Sadece yarışma ortamındayken heyacanınızı yener ve yarışmaya iyi konsantre olursanız belki de milyoner siz olursunuz. Unutmayın ki inanmak başarmanın yarısıdır. Ayrıca yarışmaya başvuru yaptığınız sırada kendi özel yeteneklerinizi su yüzüne çıkartıp bunu karşı tarafa iletebilirseniz programdaki görevlilerin ilk arayacağı kişilerden biri siz olacaksınız. Çünkü Kim Milyoner Olmak İster programı veya diğer programlar renkli kişiliklere her zaman öncelik tanıyarak reytingleri için programlara davet etmektedirler.


“Kim Milyoner Olmak İster Katılım Şartları” üzerine 4 yorum.

    1. Iyi bir program hem halkı bilgilendiriliyor hem bilgisi ile ekonomisine katkı yapıyor teşekürler A T V

  1. Iyi bir program hem halkı bilgilendiriliyor hem bilgisi ile ekonomisine katkı yapıyor teşekürler A T V

  2. Yıllar önce bir başvuru yapmıştım. Telefon hattım değişti yeniden başvurayım dedim önceden başvurunuz var diyor. Ben nasıl yeniden başvuru yapacam

Bir cevap yazın