Kim Milyoner Olmak İster WhatsApp Başvuru

Sizlerde 12 soruya doğru cevap vererek milyoner olmak isterseniz; yapmanız gereken Atv’nin en çok kazandıran bilgi yarışması olan Kim Milyoner Olmak İster adlı programına katılmaktır. Size yöneltilen 12 soruya doğru cevap verdiğinizde programı tamamlayıp büyük ödül olan 1 milyon TL’yi kazanmış olacaksınız. Programın formatı çok basit olduğundan dolayı yarışmaya katılarak sizlerde 1 milyon olmasa bile iyi bir miktar kazabilirsiniz.

Kim Milyoner Olmak İster Program Formatı

12 sorudan oluşan programda toplam 4 adet joker hakkınız vardır, normalde 3 joker hakkınız var eğer 15 bin TL’yi geçerseniz 1 joker daha kazanarak hemen hemen bu jokerle 30 TL’yi garantilemiş olursunuz. Diğer jokerler ise telefon, yarı yarıya ve seyirciye sorma haklarıdır. Telefonla joker hakkında güvendiğiniz bir arkadaşınıza belirtilen sürede soruyu yöneltip cevap alırken yarı yarıya jokerde ise yanlış olan iki şık elenerek geriye iki şık kalmasından oluşur. Seyirciye soru sorma jokeri ise ismindende belli olduğu gibi soru seyirciye sorulur ve seyirci cevap vererek size yardımcı olur. 15  bin TL’yi geçtiğinizde çift cevap hakkı kazanırsınız bu joker ile de bir soruya iki kere cevap verebilirsiniz.

Kim Milyoner Olmak İster WhatsApp Başvurusu Nasıl Yapılır?

Kim Milyoner Olmak İster yarışmasına internet üzerinden online şekilde başvuru yapmak istemiyorsanız; 0 553 043 43 43 nolu whatsapp numarasından yarışmaya rahatlık ile başvuru yapabilirsiniz. Başvuru esnasında yapmanız gereken kendinizi tanıtmak, yarışmaya neden katılmak istediğinizi anlatmak ve 1 dakikalık kendinizi anlatan video çekmektir. Bu şekilde başvuru yaptığınızda süreç daha çabuk işleyerek programa katılma şansınız artacaktır.


Bir cevap yazın