Kim Milyoner Olmak İstere Nasıl Başvurulur?

ATV’nin en çok kazandıran bilgi yarışması Kim Milyoner Olmak İster 12 sorudan oluşarak kademeli olarak ilerlemektedir. Programa hemen hemen hergün yüzlerce kişi başvuru yaptığından dolayı, programa başvuru yapan kişilerden uygun görülenler aranarak davet edilmektedir. Kim Milyoner Olmak İster yarışmasına başvuru yapmak o kadar kolay ki sadece başvuru yapanların bazı bilgilerinin yer aldığı intenet üzerinden bir formu doldurarak işlemlerini tamamlamaları yeterli olacaktır.Kim milyoner olmak istere nasıl başvurulur

İlerleyen günlerde ise bu formu inceleyen ekip; bazı kriterlere göre seçim yapar ve ilk mülakat için adayları ATV stüdyolarına çağırıp sorulan sorulara göre eleme yaparlar. İlk mülakatta başarı gösteren adaylar 2. mülakata katılmak için randevu alarak oradan ayrılır ardından yine 2. mülakatta başarı gösterdiklerinde ise stüdyoda yarışmak için sıraya girerler. Başvuru yapan kişi stüdyoda sorulan sorulara doğru cevap verdiğinde baraj sorularına göre belli miktarda ücret almaktadır.

Kim Milyoner Olmak İster Yarışmasında bilindiği gibi 12 soru sorulur ve bu soruların tamamını cevaplayarak kişi en büyük ödül olan 1 milyon TL’yi kazanır. 1 milyon TL’ye ulaşmak sanıldığı kadar kolay değildir ve bugüne kadar bu ödülü kazanan sadece bir kişi olmuştur. Bu yüzden yarışmanın iyi şekilde takip edilip heyecanlanmadan sorulara doğru cevap verilmesi gerekmektedir. Yarışmada toplamda 12 adet soru bulunuyor ve bu soruları cevaplamanız için sizlere 4 adet joker seçeneği verilmektedir. Bunun dışında iki adet baraj sorunuz bulunur ve baraj sorunuz sayesinde yanlış cevap verdiğinizde belli bir ücret alırsınız.

Kim Milyoner Olmak İster? Başvuru Nasıl Yapılır?

Yukarıda da belirttiğimiz gibi başvuru yapabilmeniz için internet üzerinden bazı bilgilerinizin bulunduğu bilgileri Kim Milyoner Olmak İster ekibiyle paylaşmanız yeterli olacaktır. Bu bilgiler ise şunlardır; adınız soyadınız, uyruğunuz, medeni haliniz, çocuk sayınız, hobileriniz, beğendiğiniz kitap ve filmler, dinlediğiniz müzik türleri, okuduğunuz veya takip ettiğiniz gazete dergiler, özel yeteneğiniz var mı, yurt dışında görmek istediğiniz yerler, yurt dışında gittiğiniz yerler, daha önce yarışma ön elemesine katılım gösterdiniz mi, kendinizi anlatmak isteseniz nasıl anlatırsınız, daha önce yarışmaya katıldınız mı, 1 milyonluk soru sormak isteseniz bu soru ne olurdu ve cevabı, hedeflediğiniz para ne kadar, eğer hedefinizdeki parayı alırsanız ne yapmak istersiniz.Kim milyoner olmak ister

Yukarıda yer alan bilgileri eksiksiz şekilde doldurup ilgili yerlere ulaştırdığınızda, kısa süre sonra size dönüş yapacaklardır. Fakat siz onlardan haber beklemek yerine durumunuzu merak ediyorsanız her salı günü internet sitelerinde yayımlanan listeden kendi isminizi takip ederek sonucu öğrenebilirsiniz.

Forma ulaşmak için tıklayın.


Bir cevap yazın