Rastgele Yarışma Başvuru Nasıl Yapılır 2019

Rastgele Yarışma Başvuru Nasıl Yapılır 2019

Rastgele yarışması her hafta cumartesi ve Pazar günleri saat 20:00 da TRT 1 ekranlarında yayınlanmaktadır. TRT 1 rastgele yarışmasını sunucusu tecrübeli oyuncu ve sunucu olan Şoray Uzun sunmaktadır. Siz de ben çok ama çok şanslıyım diyorsanız bu yarışmaya mutlaka katılmalı ve şanslı olduğunuzu göstermelisiniz. Akıllara rastgele yarışması ne zaman başlıyor sorusu geliyor. Rastgele yarışması 15 Haziran günü başladı ve başvurular devam etmektedir.

Rastgele Yarışması Başvuru Koşulları Nelerdir?

Rastgele yarışması başvuru koşulları için şansınıza güvenmeniz ve 18 yaşından büyük olmanız ve aksiyon tarzı oyunlar için bir engelinizin olmayışı yeterlidir.

Rastgele Yarışması Başvuru Formu Nasıl Doldurulur?

Rastgele başvuru formu doldurmak oldukça kolay bir işlemdir.

Rastgele Yarışması Başvuru Nasıl Ve Nereden Yapılıyor?

TRT 1 rastgele programına nasıl başvuru yapılır Merakını gidermek için ve rastgele başvuru işlemini yapmak için doldurulması gereken rastgele başvuru formu bulunmaktadır. Bunun için; rastgele TV yasal web sitesi olan http://rastgele.tv/basvuruformu/ web adresine giriş yapılması gerekmektedir. Web sitesi açıldıktan sonra sizden yakın tarihte çekilmiş fotoğrafınız istenmektedir. Sisteme vereceğiniz bilgilerin güncel olduğundan emin olunuz.

Adınız, soyadınız, uyruğunuz, doğum tarihiniz gibi kimlik bilgilerinizi girmelisiniz. Daha sonra eğitim durumunuz, mesleğiniz, cep telefonu numaranız, açık adresiniz, yaşadığınız şehir, e mail adresiniz, sosyal medya hesaplarınız, boy, kilo, medeni durum, çocuk sayısı gibi kişisel bilgilerinizi girdikten sonra da daha önce katıldığınız yarışma programının olup olmadığı bilgisi, aksiyon oyunlarına engel olabilecek herhangi bir rahatsızlığınız olup olmadığının bilgisi, hayatta kendinizi şanslı hissettiğiniz herhangi bir anınız, yarışmaya yanınızda sizinle birlikte gelebilecek aile fertlerinin isimlerinin bilgisi istenmektedir.

Bu bilgilerin girişi yapıldıktan sonra kullanım şartlarını okuyup onayladıktan sonra formu gönderdiğinizde rastgele TV başvuru yapmış olursunuz. Ayrıca Whatsapp üzerinden de rastgele başvuru işlemi gerçekleştirilebilmektedir. Bunun için sayfanın sol alt kısmında bulunan “başvuru hattı” yazan sekmeye tıklamalısınız. Açılan sayfadan web Whatsapp oturumunuz açın. +90 530 301 75 75 numaralı iletişim hattı ile görüşme başlayacaktır. Burada size sorulan sorulara cevap vererek başvuruda bulunabilirsiniz. Böylelikle rastgele yarışması başvuru nasıl ve nereden yapılıyor sorusuna da cevap vermiş olduk.

Rastgele TV Yarışma Kuralları Nelerdir?

TRT 1 rastgele başvuru işlemini tamamlayıp yarışmaya katılmaya hak kazanan yarışmacılar 4 erli guruplar halinde yarışırlar. TRT1 rastgele yarışmacıları tamamen şanslarına güvenerek yarışma parkurlarını tamamlamaya çalışırlar. Yarışmacılar TRT 1 rastgele başvuru ile büyük ödül 50.000 TL için ilk adımı atmış olurlar. Rastgele yarışması kuralları tamamen şansınız kullanarak parkurları geçmekten ibarettir.

Rastgele Yarışması Yarışmacıları Kimlerdir?

Rastgele yarışması yarışmacıları kimler diye merak ediyorsanız eğer şansına güvenen herkes başvuruda bulunup yarışmacı olabilir. Rastgele başvuru ile büyük ödül için yarışmaya katılabilirsiniz. Büyük ödülü kazanarak borcunuzu kapatabilir, yeni bir araba alabilirsiniz. Hayallerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Kazanacağınız büyük ödül ile dünyayı dolaşabilir ya da yardıma muhtaç insanlara yardımda da bulunabilirsiniz. Kendinize yeni bir iş kurup kendi kendinizin patronu olabilirsiniz. Ev almak isteyip peşinatınız olmayabilir belki de şansınızın yaver gideceği zaman yarışma zamanıdır.

Rastgele Yarışmasında Büyük Ödül Ne Kadardır?

Rastgele yarışmasında büyük ödül 50.000 TL’dir. Şansına güvenen herkes büyük ödül için yarışmaya katılmalıdır.

Rastgele Yarışmasında Hangi Oyunlar Oynanmaktadır?

Rastgele yarışması başvuru yapıp, başvurusu kabul olan yarışmacılar birbirinden eğlenceli oyunlar oynayarak keyif dolu anlar yaşamaya hak kazanmış olacaklar. İlk oyunumuz kapı duvar oyunudur. Yarışmacı üç adet kapı olan üç farklı kulvardan geçerek kırmızı butona mümkün olan en kısa zamanda ulaşmalıdır.

Her kulvardaki üç kapıdan sadece bir tanesi strafordan yapılmıştır ve yarışmacı o kapıyı bulup geçmek zorundadır. Diğer oyun ise hava durumudur. Bu oyunda, yarışmacı kafasının üzerinde asılmış olan balonları kendisine doğru çekerek kar yağışını bulmaktır. Ancak bulamazsa sırılsıklam ıslanacaktır.

Diğer bir oyun da kutu kutu pense oyunudur. Yarışmacı parkurdaki kutuları kaldırıp içinden çıkan araç ile parkuru tamamlamak zorundadır. Yarışmacılar daha bunun gibi eğlenceli oyunları kazanarak finale yürümektedir. Finalde ise sadece şans yetmemektedir. El becerisi ve koordinasyon yeteneğini konuşturabilen yarışmacı büyük ödül olan 50.000 TL’yi kazanabilecektir.


Bir cevap yazın